Zimowy wypoczynek całą rodziną

Oprócz urlopu letniego zazwyczaj wyjeżdżamy także z całą rodziną w okresie zimy. W momencie kiedy nasze dzieci mają ferie zimowe w szkole wybieramy się na odpoczynek zimowy. Zazwyczaj są to polskie piękne Tatry, Karkonosze czy też Bieszczady. Jeśli aktywnie spędzamy wolny czas to zapewne ferie zimowe tak żeby tą aktywne.

Najbardziej popularne miejscowości wybierane na ferie zimowe

ferie zimowe z rodziną w górachZdecydowanie Polacy uwielbiają spędzać czas aktywnie. O ile na urlop letni wybieramy się żeby odpocząć od tyle urlop zimowy zazwyczaj spędzamy aktywnie. Jeśli tylko pogoda sprzyja i na dworze jest śnieg to uwielbiam chodzić z dziećmi na sanki, a w okresie ferii zimowych zabieramy je na narty. Najczęściej spędzamy ferie zimowe z rodziną w górach. Jeśli jeździmy na jakimś sprzęcie typu snowboard to staramy się wybrać nocleg blisko fajnego i polecanego wyciągu narciarskiego. Jeśli nie jesteśmy sportową rodziną i nie uprawiam żadnego sportu zimowego to zazwyczaj jedziemy w mniejsze Górki tak bo tylko pospacerować. Bardzo często wybieramy stolica Tatr czyli zakopane. Tam możemy zarówno pozwiedzać jaki pospacerować po legendarnych już Krupówkach. Oczywiście ferie zimowe wiąże się z ogromnymi kosztami ich nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić. Warto odkładać jakąś część roku właśnie żeby zapewnić swojej rodzinie fajny jak pewne ferie zimowe.

Każdy zasługuje na odpoczynek nie tylko letni ale także zimowe. Na szczęście dzieci mają wolne w szkołach przez okres dwóch tygodni. W tym czasie musimy zapewnić im odpoczynek oraz relaks. Jeśli na codzień poprawiamy aktywność fizyczna i dzieci są do niej przyzwyczajona to powinniśmy także ferie zapewnić takie atrakcje sportowe. Najczęściej Polacy wyjeżdżają w góry np. na narty lub snowboard. Polskie Tatry cieszą się ogromną popularnością.