Zatrudnienie najlepszego psychologa do nowo powstałej placówki

Otworzyłem placówkę dla trudnej młodzieży. Było to pierwsze takie miejsce, gdzie każdy mógł otrzymać specjalistyczną pomoc całkowicie za darmo. Terapie miały być prowadzone przez najlepszych ludzi w mieście. Brakowało mi tylko psychologa, którego musiałem dość szybko zatrudnić.

Współpraca z najlepszym w Poznaniu psychologiem

psycholog poznańMłodzież już pojawiała się w placówce i otrzymywała pomoc, ale ci, którzy potrzebowali pomocy psychologa, musieli poczekać. Rejestracja została wstrzymana, dopóki nie trafi do placówki odpowiedni psycholog Poznań był miastem, gdzie działało wielu specjalistów i liczyłem na to, że uda mi się znaleźć odpowiednią osobę do współpracy. Ofertę współpracy wysłałem tylko do tych psychologów, z którymi chciałbym podjąć współpracę i byli oni najlepsi w mieście. Na moją propozycję odpowiedział człowiek, na którym najbardziej mi zależało i umówiłem się z nim na spotkanie. Miał dość wygórowane wymagania w kwestii wynagrodzenia, jednak było to dla mnie zrozumiałem. Chciałem też dzieciakom zapewnić najlepszą opiekę psychologiczną i dlatego zgodziłem się na wszystkie warunki. Specjalista w mojej nowo otwartej placówce pojawił się w połowie września i od tygodnia już trwały zapisy. Rejestrowało się mnóstwo osób z różnymi problemami i wszystkie one liczyły na fachową pomoc. Moja placówka była najlepsza, bo przeprowadziłem bilans po roku i okazało się, że pomoc uzyskało ponad dziewięćdziesiąt osób, które pojawiły się w mojej placówce. To był ogromny sukces.

 Zgodziłem się wziąć udział w seminarium, które miałem poprowadzić w Warszawie. Przygotowywałem się do tego wydarzenia przez dwa miesiące, bo zależało mi na profesjonalizmie. Poruszyłem mnóstwo tematów związanych z pomocą psychologiczną i ludzie uważnie mnie słuchali.