Zamówiłam torby papierowe z nadrukiem

 

Prowadzę sklep spożywczy. Nie ma wielkości supermarketu, ale też jest większy niż standardowy mini-sklep osiedlowy. Zawsze staram się dopasowywać do potrzeb klientów, tak by nadal woleli przychodzić do mnie niż jeździć do innego sklepu. Sama bliskość do sklepu i ceny to nie wszystko.

Torby papierowe z logo sklepu

torby papierowe z nadrukiem warszawaKiedy pierwszy raz klientka zapytała się mnie czy mogłabym zapakować jej zakupy do papierowej torby to byłam zdziwiona. Zawsze u mnie były tylko foliówki i nikt nie narzekał. Od niej dowiedziałam się, że zrywki są nieekologiczne i ona albo nosi własną torbę bawełniana do sklepu albo pakuje w papierowe. Później pytałam się klientów czy chcieliby bym miała w sklepie torby papierowe i odpowiadali że tak. Nie zwlekając zaczęłam przeglądać oferty producentów toreb, by zamówić ich zapas w różnych rozmiarach. Miały to być przede wszystkim duże torby, ale też mniejsze, na bułki, chleb, oraz na jakieś słodkie rzeczy. Uznałam, że najlepsze będą sprawdzone torby papierowe z nadrukiem z Warszawy. Wybrałam torebki w naturalnym brązowym kolorze, na którym widniało logo mojego sklepu, czyli stylizowany napis i kwiatek z boku. Byłam miło zaskoczona, kiedy okazało się, że zakup tych torebek nie będzie obciążeniem dla budżetu. Co więcej, wszyscy klienci chwalili mnie, że idę z duchem czasu i stawiam na ekologię. To tylko dało mi impuls do działania i zaczęłam się zastanawiać co jeszcze mogę zmienić w sklepie, by było bardziej eko. Torebki to drobiazg, ale może pora na jakieś większe zmiany?

Jestem zadowolona ze współpracy z producentem torebek papierowych z nadrukiem. Zamawiam teraz u niego towar regularnie i zawsze jest on najlepszej jakości. Cieszę się, że od razu trafiłam na profesjonalna firmę, z którą mogę liczyć na wieloletnią współpracę. To dobre dla każdego biznesu.