Zakup firmowych koszulek

Jestem szefem niedużej kawiarni. Prowadzenie jej daje mi bardzo dużo satysfakcji, ponieważ mam bardzo wielu stałych klientów, którzy chwalą sobie jakość naszych produktów. Ostatnio stwierdziłem, że byłoby fajnie, gdyby moi pracownicy otrzymali firmowe koszulki z logo. Postanowiłem więc znaleźć firmę, która wykonałaby dla mnie projekt takowych koszulek i by go dla mnie szybko zrealizowała.

Porządne koszulki z firmowym logo

koszulki firmoweMuszę przyznać, że odkąd tylko pamiętam, rodzina i przyjaciele powtarzali mi, że mam żyłkę do interesów. Lubię również piec ciasta, dlatego połączyłem to w całość i założyłem w swoim rodzinnym mieście niedużą kawiarnię. Od samego początku poświęcałem bardzo dużo serca temu miejscu, ponieważ zależało mi, by interes wypalił. Teraz również podchodzę do niego i do klientów z sercem na dłoni. Bardzo dobrze traktuję też swoich pracowników. Ostatnio wpadłem na pomysł, by zamówić dla nich koszulki firmowe. Chciałem, by każdy z pracowników miał w pracy tę samą koszulkę z firmowym logo. Zależało mi na tym, by moja załoga miała ten sam strój, by jeszcze bardziej identyfikowali się z kawiarnią. Bardzo szybko znalazłem firmę, która realizuje takowe projekty. Muszę przyznać, że kontakt z nią i proces projektowania takowej firmowej koszulki przebiegał bardzo sprawnie. Dlatego też nie mogłem doczekać się efektów. Na szczęście, proces realizacji zamówienia nie był długi.

Teraz kiedy pracownicy mojej kawiarni noszą już firmowe koszulki, jestem naprawdę bardzo zadowolony. Nie dość, że koszulki są wykonane z bardzo dobrej jakości bawełny, a logo jest wyraźne, to jeszcze wszyscy prezentują się bardzo schludnie. Jestem naprawdę szczęśliwy, że wpadłem na ten pomysł i zleciłem wykonanie tej konkretnej firmie. Spisała się na medal.