Wybór witryny cukierniczej

Prowadzę razem z mężem i dziećmi małą rodzinna cukiernie, która została założona wiele lat temu przez mojego kochanego dziadka. Bardzo ważna jest dla nas tradycja, wszystkie nasze wypieki i wyroby cukiernicze są od lat wyrabiane zgodnie z przepisami, które dziadek zostawił mojemu tacie a ojciec przekazał je mi. Jednak wiadomo, że musimy iść z duchem czasu do czego przekonały mnie dzieci. Dlatego postanowiliśmy zrobić remont w naszej cukierni a w szczególności w kawiarni i sklepie, potrzebuje sporo różnych sprzętów gastronomicznych a aktualnie poszukuje witrynę cukierniczą.

Funkcjonalne i duże witryny cukiernicze

witryna cukierniczaJak to w rodzinnym biznesie bywa mamy dość odmienne zdania jak ma po remoncie wyglądać nasza cukiernia, ja razem z mężem chciałabym aby pozostało klasyczne w starym stylu natomiast nasze dzieci intensywnie namawiają nas na nowoczesny wystrój lokalu. Zastanawiamy się nad połączeniem odrobiny nowoczesność z klasyką tak, żeby było wizualnie było czysto ale też bardzo przytulnie, i tak doszliśmy do wyboru jednego z najważniejszych sprzętów potrzebnych w naszej cukiernia mianowicie do wyboru witryny cukierniczej, wybór na rynku jest ogromny są witryny cukiernicze w formie lady a także takie które przypominają szafy. Mi podoba się właśnie taka witryna cukiernicza, która jest w kształcie dużej przeszklonej szafy, dzieci się zgodziły tylko i wyłącznie pod warunkiem, że witryna będzie czarna. Niestety dzieci chcą aby środek naszej witryny był ruchomy, kręcił się, a ja w obawie przed awariami i z myślą o sprzątaniu wolałabym po prostu klasyczne szklane półki. No i pozostaje jeszcze kwestia oświetlenia dzieci upierają się przy oświetleniu diodami elektroluminescencyjnymi a ja razem z mężem wolelibyśmy klasyczne oświetlenie witryny to znaczy światłem z góry witryny cukierniczej w miłym dla oka ciepłym odcieniu. Po kilku dniach oglądania różnych witryn i kilku dość długich dyskusji doszliśmy do porozumienia. Nasza witryna cukiernicza będzie koloru czarnego i w formie dużej przeszklonej szafy, dzieci namówiły nas, żeby oświetlenie było nowoczesne natomiast mi udało się ich przekonać do klasycznych szklanych półek.

Remont został zakończony, i efekt jest naprawdę powalający, jestem zaskoczona tym, że połączenie nowoczesności z klasyką tak pięknie się prezentuje. Nowa witryna cukiernicza zajęła spora część naszej cukierni, ale przecież to ona jest najważniejsza. Teraz nasze rodzinne wypieki i dzieła cukiernicze pięknie się prezentują w witrynie. Nasi stali goście są zachwyceni zmianami które zaszły w naszym lokalu a nawet mam wrażenie, że remont przyciągnął nowych klientów.