Wybór ciepłej odzieży roboczej dla ekipy budowlanej

Moja firma budowlana działała na rynku od niedawna, ale miałem co robić. Ludzie szukali tanich usług a ja właśnie takie oferowałem. Na dodatek dyspozycyjny byłem przez cały rok a to było głównie doceniane. Po roku działalności zatrudniałem już dwunastu pracowników a swoje usługi oferowałem na terenie całego województwa. Miałem dość spory zasięg działania.

Wyposażenie pracowników w ciepłą odzież roboczą 

ciepła odzież roboczaWiedziałem już, że w okresie późnej jesieni i zimy będę miał zlecenia do wykonania, które niestety będą musiały mieć miejsce na zewnątrz. Musiałem więc zadbać o swoich pracowników i wyposażyć ich w odpowiednią odzież, żeby mogli w ogóle takie prace wykonywać. Zawsze dbałem o wszystkich swoich pracowników, bo to oni wykonywali najwięcej pracy. Już pod koniec września zdecydowałem się zająć tym tematem, ponieważ nie chciałem czekać na ostatni moment a ciepła odzież robocza dla pracowników była najważniejszym tematem do załatwienia. Zakupy zdecydowałem się z robić w sklepie, w którym zawsze kupowałem ubrania i buty dla swoich ludzi, ponieważ było to sprawdzone miejsce. Wiedziałem doskonale w jakim rozmiarze kupić odzież dla swoich ludzi, ponieważ robiłem to często i właściwie już na pamięć znałem rozmiary. Postanowiłem kupić porządne czapki, rękawice, ciepłe kurtki, bluzy i spodnie. Miałem świadomość, że czekał mnie spory wydatek, bo odzież robocza tania nie była, ale nie chciałem, żeby ktokolwiek zachorował dlatego, że nie był odpowiednio przygotowany do pracy w takich warunkach. W sklepie były świetne kurtki ocieplane, które również chroniły przed wiatrem a podczas pracy na zewnątrz i na dodatek na wysokości, to wiatr dawał się we znaki nie raz. Dostałem od ręki całą niezbędną ciepłą odzież roboczą dla swoich ludzi i od razu zawiozłem ją do firmy. Wiedziałem już, że jak przyjdą zimne dni i będzie wyjazd na robotę, to moi ludzie będą wyposażeni w niezbędną odzież. To było istotne.

Pod koniec jesieni wpadło mi mnóstwo zleceń i wszystkie je przyjąłem. Miałem dzięki temu pewną robotę do końca marca i nie musiałem się obawiać o pracę dla swoich ludzi. Branża budowlana miewała przestoje jak panowała zima, ale ja starałem się nigdy do tego nie dopuścić i zawsze dbałem, żeby było zajęcie dla wszystkich moich pracowników.