Warszawska sesja biznesowa

Jestem szefem bardzo dużej firmy. Już od momentu, w którym ją zakładałem, miałem w głowie jedno postanowienie. Chciałem, byśmy byli otwarci na potrzeby ludzi. Nie chciałem, byśmy byli postrzegani jako firma, a jako ludzie, którzy swoimi usługami świadczą pomoc innym ludziom. Dlatego też po jakimś czasie postanowiłem zorganizować swoim pracownikom sesję biznesową, a ich zdjęcia umieścić na naszej stronie internetowej. Wszystko po to, by inni widzieli, że za konkretnymi działaniami stoją konkretni ludzie. Miałem nadzieję, że to pozytywnie wpłynie na nasz wizerunek.

Biznesowa sesja w Warszawie

sesje biznesowe WarszawaZakładając firmę, obiecałem sobie, że nasze nastawienie będzie bardzo proludzkie i proklienckie. Bardzo mi na tym zależało. Starałem się działać na każdym polu tak, aby wypełniać złożoną sobie obietnicę. Muszę przyznać, że nawet mi się to udawało. Ostatnio, jednak kiedy przeglądałem firmową stronę internetową, przez dłuższy czas zastanawiałem się, co mógłbym poprawić, co ulepszyć. Strona była ładna, nowoczesna, responsywna. Brakowało mi w niej jednak obiecanego sobie czynnika ludzkiego. I w końcu wpadłem na odpowiedni pomysł. Już od dłuższego czasu w głowie wyobrażałem sobie sesje biznesowe Warszawa to bardzo duże miasto, dlatego też nie miałem problemu ze znalezieniem fotografa, który w wachlarzu swoich usług miałby takowe biznesowe sesje. Byłem tym wszystkim niezwykle podekscytowany. Czułem, że to rewelacyjny pomysł, dlatego dążyłem do jego realizacji w możliwie jak najszybszym czasie. W związku z tym nawiązałem współpracę z wybranym przez siebie fotografem i zaprosiłem swoich pracowników na sesję korporacyjną do studio tego profesjonalnego fotografa. Miałem nadzieję, że będą się dobrze bawić.

Organizacja sesji biznesowej dla swoich pracowników była strzałem w dziesiątkę. Spędzili czas w studio, u fotografa naprawdę dobrze się bawiąc. Wiem o tym, ponieważ i ja wziąłem udział w tej sesji. Od momentu, w którym na stronie internetowej mojej firmy figurują zdjęcia pracowników, prezentuje się ona o niebo lepiej. Jestem niezwykle zadowolony z podjętej decyzji. Była ona jedną z lepszych decyzji, jaką mogłem podjąć w tym okresie. Cieszę się również, że trafiłem na tak profesjonalnego fotografa, który potrafił sprawić, by każdy wyszedł na zdjęciu korzystnie.