Stylowa torba handmade

Odkąd zaczęłam chodzić, podglądałam, jak pracuje moja mama. Była krawcową i większość zleceń wykonywała w domu. Dzięki temu mogłyśmy spędzać razem czas. Kilka lat później, zaczęłam tworzyć swoje pierwsze szaliki i sukienki. Nie było to nic pięknego, dopiero zaczynałam się uczyć. Wszystko wychodziło mi takie koślawe i brzydkie. Dopiero gdy dorosłam i nabyłam praktyki, w końcu zaczęło mi coś wychodzić.

Ręcznie robiona torby

torba handmadeZaczęłam szyć sukienki, bluzki i różne inne elementy garderoby. Pochłaniało mnie to i czułam się spełniona w mojej pracy. Bardzo szybko otworzyłam swoją działalność. Co jakiś czas próbowałam nowości, ponieważ należę do osób, które nie cierpią się nudzić. W ten sposób wpadłam na pomysł tworzenia własnych torebek. Taka torba handmade jest zawsze mile widziana we wszelakich środowiskach. Torby robione na zamówienie są oryginalne i unikatowe, zazwyczaj nie tworzy się dwóch takich samych, dlatego są bardzo pożądane. Na początku robiłam torebki dla siebie, ponieważ uwielbiałam mieć ich sporo i na zmianę nosić różne, w zależności od okazji. Jakiś czas później spróbowałam sprzedać kilka z nich i rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Tworzenie toreb to moja pasja, ponieważ bardzo mnie to pochłonęło ostatnimi czasy. Od czegoś trzeba zacząć, Coco Chanel również zaczęła od jednego elementu, w postaci kapelusza. Miałam plany, że kiedyś może stworzę własną kolekcję. Miało szansę się to udać, ponieważ torby cieszyły się coraz większym zainteresowaniem. Ja również byłam nimi zachwycona, ponieważ w końcu miałam spersonalizowaną torebkę i zrobiłam sobie organizer w środku. Nie musiałam już szukać telefonu, czy kluczy, wszystko miało swoje miejsce. Takie rozwiązanie było bardzo wygodne i moje koleżanki szybko zapragnęły również mieć taką torebkę w formie organizera.

Odkąd zaczęłam tworzyć torby, poczułam taką pełną satysfakcję z tego, co robiłam. Zwłaszcza, gdy słyszałam pochwalne słowa moich znajomych i klientów. Uwielbiam zmieniać torebki nawet kilka razy dziennie i w końcu mam taką możliwość. Torby są niepowtarzalne i to jest bardzo ważne. Kiedy tworzy się coś ręcznie, ma się gwarancję, że niebawem nie zobaczy się na ulicy tej rzeczy co kawałek. Nigdy nie lubiłam faktu, że moda tak szybko się rozprzestrzenia i wiele osób nosi w danej chwili to samo.