Śnieżnobiałe hotelowe obrusy

Hotele i hotelowe restauracje kojarzą się nam z pewnością ze starannie nakrytymi, eleganckimi stołami. Nie może tu zabraknąć białego obrusa, a do tego bieżnika, nakładek stołowych czy serwetek. Ze względu na częste użytkowanie, wszystkie te tekstylia muszą być bardzo wysokiej jakości, aby wytrzymały w dobrym stanie przez długi czas.

Najlepszy obrus do hotelu

obrusy do hoteliTekstylia stołowe do hoteli i restauracji bardzo często wykonuje się z tkaniny zrobionych z mieszanki bawełny z poliestrem. Z jednej strony więc cechuje je typowa dla bawełny faktura i wygląd, a z drugiej, dzięki włóknom poliestrowym, mniej się gniotą i mniej się brudzą, a do tego znacznie łatwiej jest z nich doprać plamy – nawet te trudne, np. z rozlanego czerwonego wina. Oferta hotelowych obrusów, bieżników i serwet jest bardzo bogata. Dominują w niej tekstylia jednobarwne, jednakże zdarzają się również i te we wzory: malowane albo haftowane. Ten drugi rodzaj jest oczywiście trwalszy. Obrusy do hoteli kupowane w ilościach hurtowych będą znacznie tańsze niż te w sprzedaży detalicznej. Szukając odpowiednich tekstyliów stołowych, warto jest zrobić ich większy zapas: zarówno obrusów (zwłaszcza uniwersalnych, białych), jak i bieżników czy podkładek. Kupując produkty do hotelu z jednej partii nie tylko możemy uzyskać najbardziej korzystne ceny, gdy zamówimy większą ilość, ale też będziemy mieć tekstylia identyczne pod względem rozmiaru i koloru.

Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku produktów kolorowych, ale nawet białe obrusy mogą się delikatnie różnić odcieniem. Istotne jest także i to, że producenci czasem zmieniają swoją ofertę albo wprowadzają inne wzory, więc zakup partii identycznych obrusów albo bieżników po jakimś czasie byłby utrudniony. Warto więc skorzystać z dobrej oferty zakup tekstyliów i mieć problem z głowy na długi czas.