Salon z zasłonami w stylu prowansalskim

Zawsze byłam postrzegana w rodzinie i wśród znajomych za osobę oryginalną, która posiadała swój własny styl. Nie kierowałam się modą, która obecnie panowała chyba, że odpowiadała ona mojemu gustowi. Kupno nowego mieszkania pozwoliło mi na wykazanie się kreatywnością.

Zlecenie wykonania zasłon w stylu prowansalskim 

zasłony styl prowansalskiSamodzielnie zdecydowałam się urządzić całe mieszkanie i nawet miałam na to już pomysł. Bardzo podobał mi styl prowansalski i w takim miało być właśnie moje mieszkanie urządzone. Znalazłam nawet sklep, który oferował różnego rodzaju produkty i tam właśnie znalazłam ciekawe zasłony styl prowansalski dostępny był w wielu sklepach, bo ludzie mieli dobry gust i sklepy wprowadziły takie produkty do sprzedaży. W sklepie było mnóstwo zasłon, jednak nie znalazłam tych, które zamierzałam kupić. W jednej gazecie widziałam konkretne zasłony w stylu prowansalskim i takich właśnie szukałam. Sprzedawca jednak zapewnił mnie, że mam się czym przejmować, ponieważ może zlecić wykonanie konkretnych zasłon zgodnie z wytycznymi. Pokazałam mu więc zdjęcie zasłon, które chciałam mieć a on wykonał jeden telefon. Poinformował mnie, że zlecenie zostało przyjęte a swoje zasłony dostanę pod koniec tygodnia. Upewniłam się, czy będą na pewno wyglądały tak jak na zdjęciu a on stwierdził, że wykonane zostaną przez najlepszą szwaczkę w mieście, która specjalizowała się właśnie w szyciu zasłon w takim stylu. Cieszyłam się, że w salonie zawieszę takie piękne zasłony.

Kiedy już całkowicie urządziłam mieszkanie, to byłam zachwycona efektem. Wszystko wyglądało dokładnie tak jak tego oczekiwałam. Oczywiście najbardziej zachwycały mnie zasłony, które były idealne. Mieszkanie było dla mnie najważniejsze i musiało wyglądać dokładnie tak, jak chciałam.