Rowery firmy Kross

Coraz więcej ludzi zaczyna świadomie żyć i regularnie uprawiać jakiś sport, oraz zdrowo się odżywiać. W dużych miastach mieszkańcy zamieniają samochody na rowery i hulajnogi, bo to zdrowszy środek transportu, który nie zatruwa środowiska i ćwiczy nasz kondycję. Nie jest lewo kupić dobry rower, bo jest bardzo duży wybór. 

Ile kosztują rowery firmy Kross? 

rower kross - cena nowegoJeżeli decydujemy się zamienić samochód na dwa koła napędzane siłą nóg, to czeka nas sporo sprawdzania i porównywania ofert. Na rynku znajdziemy rowery kilku wiodących firm, które od wielu lat że sobą konkurują o klienta. Popularny rower Kross – cena nowego modelu zależy od jego parametrów. Najtańsze są rowy dla dzieci, a najdroższe modele dla profesjonalistów do zawodowej jazdy. Chyba nie ma osoby, która by nie lubiła jeździć na rowerze, dlatego jest on tak popularny. Firma Kross od wielu lat produkuje wysokiej klasy rowery i osprzęt do nich, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Modele rowerów dla dzieci są wykonane z lekkiego aluminium, które są bardzo wytrzymałe. Szereg udogodnień i dodatków jakie posiadają sprawia, że jazda jest komfortowa. Dla dzieci rowery mają rozmiar S i M, a dla dorosłych L i XL. Wszystkie posiadają mocne, tarczowe hamulce najnowszej technologii, które zapewniają maksymalnie krótką drogę hamowania i zwiększają bezpieczeństwo jazdy. Pedały są wykonane z odpornego na zarysowania i uszkodzenia metalu, a na zewnętrznych brzegach posiadają liczne elementy odblaskowe, które sprawiają, że rowerzysta jest dobrze widoczny po zmroku. Rowery Kross mają regulowaną wysokość kierownicy i siodełka, dzięki czemu każdy użytkownik dostosuje je do swojego wzrostu. Nowe rowery Kross kosztują od około tysiąca złotych nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Najdroższe modele posiadają nowej generacji osprzęt i są polecane profesjonalnym kolarzom, dla których liczy się jakość. Dla przeciętnego użytkownika wystarczy model Krossa za około półtora tysiąca złotych.

Oczywiście nie każdy musi chcieć wydawać tyle pieniędzy na nowy rower, bo na przykład potrzebuje go tylko do rekreacyjnej jazdy, raz na czas z rodziną. Wtedy można poszukać w internecie ofert na używane rowery Kross, które będą w dużo niższej cenie, a też będą dobre jakościowo. Nawet paroletni model firmy Kross, będzie dobrej jakości.