Preparaty do infuzji tlenowej

Bezinwazyjne metody odmładzania mają na celu nawilżenie i regenerację skóry. Dzięki nim można zredukować niektóre mankamenty urody, takie jak przebarwienia, trądzik, plamy pigmentacyjne lub stany zapalne. Zabiegiem, który cieszy się dużą popularnością, jest infuzja tlenowa. Wykorzystuje się do niego czysty sprężony tlen, który wprowadzany jest w głąb skóry wraz z substancjami aktywnymi. Należą do nich zazwyczaj kwas hialuronowy i antyoksydanty. Preparaty są zawsze dostosowane do potrzeb każdej klientki.

Gładka skóra dzięki infuzji tlenowej

infuzje tlenowe - ampułkiDzięki terapii tlenem można dotrzeć do głębokich warstw skórnych, poprawić kondycję naskórka. Jest to doskonała alternatywa dla mezoterapii oraz botoksu. Z wyjątkowych właściwości zabiegu mogą skorzystać osoby, które zmagają się z różnymi problemami natury estetycznej. Wykonywane są na twarz, szyję i dekolt. Dają doskonałe rezultaty. Są bezbolesne, nie wymagają okresu rekonwalescencji, a ich rezultaty są widoczne od razu. Dzięki zabiegowi można poprawić napięcie i wygładzenie skóry, poprawić kontur twarzy, spłycić zmarszczki, nawilżyć cerę i poprawić jej kondycję. Doświadczone kosmetyczki często zalecają infuzje tlenowe – ampułki, które są wykorzystywane podczas zabiegu, są indywidualnie dostosowane do potrzeb skóry. Zawierają one starannie dobrane substancje, dzięki którym można uzyskać efekt odmłodzenia, poprawić kondycję skóry, pozbyć się w różnych niedoskonałości. Salony kosmetyczne oferują różnorodne zabiegi których celem jest poprawa wyglądu twarzy. Infuzja tlenowa bez wątpienia cieszy się dużą popularnością. Ampułki do tego zabiegu dostępne są w różnych wariantach, dlatego należy je zawsze dostosować do rodzaju cery, a także ewentualnych problemów skórnych. Wysokiej jakości preparaty zapewniają skórze młody wygląd. Podczas zabiegu wprowadzane są do skóry substancje odżywcze.

Do zabiegu używa się tlenu pod wysokim ciśnieniem, konieczne jest posiadanie specjalnego urządzenia. Dzięki temu wartości odżywcze doskonale się wchłaniają, dają natychmiastowe efekty. Ampułki wspomagają leczenie problemów skórnych, są prawdziwymi bombami witaminowymi. Wiele z nich zawiera wysokie stężenie kolagenu, witaminy, kwas hialuronowy oraz peptydy. Zabieg sprawdza się w przypadku skóry dojrzałej, zmęczonej, trądzikowej. Jest bardzo przyjemny, wspomaga walkę z różnymi niedoskonałościami.