Poszukiwania kompetentnego radcy prawnego w Sosnowcu

Niedawno dowiedziałem się, że zmarli moi rodzice. Nie miałem z nimi kontaktu już od dłuższego czasu, ale przyszło mi pismo od notariusza, z prośbą o wstawienie się na odczyt ich testamentu. Okazało się, że zostawili oni duży spadek mojemu rodzeństwu, a dla mnie nie zostało nic. Dowiedziałem się jednak skądinąd, że w takiej sytuacji można ubiegać się o podważenie testamentu i zachowek. Postanowiłem tak zrobić, jednakże wiedziałem, że bez dobrego prawnika się nie obejdzie.

Znalazłem dobrego radcę prawnego z Sosnowca

kompetentny radca prawny w SosnowcuPotrzebny mi był naprawdę bardzo dobry radca prawny, który ma duże doświadczenie w sprawach spadkowych i będzie wiedział jak zająć się tego typu sprawą. Do tej pory nigdy nie korzystałem z takich usług, dlatego nie znałem żadnego dobrego prawnika. Na szczęście mój przyjaciel z pracy polecił mi bardzo dobrą osobę. Dowiedziałem się od niego, że jest to bardzo dobry i kompetentny radca prawny w Sosnowcu, który w tym mieście prowadzi swoją praktykę już od wielu lat. Specjalizuje się on w sprawach cywilnych, a w szczególności spadkowych, dlatego z pewnością będzie umiał mi pomóc. Wziąłem od niego numer telefonu do tego prawnika i udało mi się z nim skontaktować jeszcze tego samego dnia. Umówiłem się z nim na spotkanie w jego kancelarii prawnej, która znajdowała się w samym centrum Sosnowca, dlatego nie miałem żadnych problemów z tym, żeby do niej trafić. Już wkrótce okazało się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Przede wszystkim dlatego, że ten radca prawny faktycznie okazał się bardzo kompetentny i rzeczowy. Umiał mi fachowo i profesjonalnie doradzić, a także mógł zostać moim pełnomocnikiem procesowym, co znacznie uprościło przebieg wszystkich rozpraw. Wszelkie pisma procesowe sporządzał on, i on też na nie odpowiadał, dzięki czemu całość szła szybko i sprawnie. Byłem bardzo zadowolony także z tego, jak bronił mnie w sądzie.

Najważniejsze było dla mnie to, że dzięki jego pomocy udało mi się załatwić sprawę po mojej myśli. Już po dwóch rozprawach sąd przyznał mi rację i okazało się, że mam prawo ubiegać się o zachowek z majątku moich rodziców. Jestem przekonany, że gdyby nie ten profesjonalny prawnik nie udałoby mi się tak szybko załatwić tej sprawy, a z pewnością nie byłoby to takie proste i łatwe dla mnie.