wieczór kawalerski

Pomysły na wieczór kawalerski

Tuż przed ślubem warto uczcić ostatnie chwile stanu kawalerskiego. Temu służą właśnie wieczory kawalerskie. Jeśli tylko są one zorganizowane w ciekawy dla przyszłego Pana Młodego sposób, mogą być niezapomnianym przeżyciem.

Wieczory kawalerskie a organizacja

wieczór kawalerskiZwykle za przygotowanie wieczoru kawalerskiego odpowiada świadek przyszłego małżonka. Z tego i wielu innych powodów warto więc zadbać, aby był nim zaufany, bliski Panu Młodemu człowiek. Należy świadomie wybrać osobę do tej roli. To świadek zajmuje się wszystkimi szczegółami związanymi z organizacją wieczoru dla kawalerów. Często samo wydarzenie jest więc dla przyszłego Pana Młodego owiane tajemnicą. Jeśli jednak takie jest jego życzenie, można przygotować rozrywki, które będą mu znane. Z kolei w sprawie obecnych często decyduje sam Pan Młody, który mówi po prostu świadkowi, kogo ma zaprosić w jego imieniu. Często na tym kończy rola przyszłego męża. Później świadek rozpoczyna swoje działania i dogaduje się z innymi uczestnikami wieczoru co do planowanych zajęć, ewentualnego prezentu i tak dalej. Jeżeli świadkiem jest przyjaciel Pana Młodego, z pewnością będzie wiedział, jaki ma on charakter, i jakie preferuje rozrywki. Według artykułu na jednym z portali ślubnych profesjonalnyslub.pl takimi przykładami atrakcji na wieczór kawalerski mogą być:

  • gokarty,
  • escape room,
  • klub nocny,
  • impreza tematyczna,
  • paintball albo laser fight,
  • wiele innych.

Agencja eventowa do pomocy

Wieczory kawalerskie Kiedy świadek chce przygotować coś ekstra, może skorzystać z pomocy agencji eventowej. Na pewno wiele takich działa w województwie mazowieckim, przykładem może być www.maxsound.pl. Można jednak znaleźć także usługodawcę w innych rejonach Polski. Dzięki firmie, mającej obeznanie w różnych imprezach, można uświetnić wieczór i zadbać o każdy drobiazg. Oczywiście, korzystanie z takich możliwości nie jest konieczne, jednak czasami warto posiłkować się doświadczeniem profesjonalistów. Nieraz z ich pomocą organizowane są niespodziewane i emocjonujące zwroty akcji. Dzięki temu wieczór kawalerski może być jeszcze bardziej oryginalny. W takim wypadku trzeba jednak liczyć się z dodatkowymi kosztami. Jeśli cena nie gra dużej roli, może warto wprawić przyszłego Pana Młodego w osłupienie bogactwem atrakcji? W Warszawie bez problemu znajdzie się agencja eventowa, która może ubogacić tę wyjątkową noc albo kontrolować przebieg imprezy od początku do samego końca.

Czy dobrym pomysłem są kluby nocne?

klub nocnyWiele jest opinii na temat kończenia zabawy w klubach nocnych. Jedni panowie uwielbiają długie tańce na parkiecie, inni wolą jednak spokojny wieczór w towarzystwie dobrych znajomych. Świadek, jak i wszyscy uczestnicy, których pomysły na ten dzień także powinny być brane pod uwagę, muszą pamiętać o upodobaniach Pana Młodego. To jest jego impreza, więc należy przede wszystkim sugerować się jego gustem. W końcu to przyszły mąż ma mieć z tego dnia pozytywne wspomnienia. Kluby nocne w Toruniu czy dowolnym, innym mieście, mają więc sens, jeśli jest on rzeczywiście osobą ceniącą takie miejsca. Jeśli jednak to raczej spokojny człowiek, który źle się czuje na parkiecie, lepiej będzie zakończyć zabawę w zaciszu domowym przy planszówkach czy grach wideo. Nie zawsze wieczór kawalerski musi być bardzo huczny. Można wyjść z zupełnie innego założenia i zaoferować mężczyźnie, żegnającemu się ze stanem kawalerskim, odmienne wrażenia. Świadka, jak i całą ekipę, ogranicza w zasadzie jedynie wyobraźnia i finanse. Jeśli towarzystwo jest kreatywne, to nikt na pewno nie będzie się nudził. Można spędzić czas spokojnie, a mimo to uczynić go niezapomnianym. Takie miejsca można znaleźć na wielu portalach, które podpowiedzą nam, gdzie możemy się zabawić, do nich na pewno można zaliczyć portal sbctorun.pl, który informuje o różnych rozrywkach w Toruniu.

Luksusowe jachty, czyli wycieczka na Mazury

Luksusowe jachtyJeżeli tylko czas na to pozwala, ciekawą ideą jest zabranie kolegi na niezapomnianą wyprawę. Organizacja weekendu przetrwania albo po prostu wyjazdu w piękne okolice, jest propozycją na pewno niebanalną. Jeśli chodzi o Mazury, to według strony www.moj-rejs.pl  można wynająć luksusowy jacht albo zaszyć się w lesie, próbując wybudować szałas i przetrwać w nim noc. Interesujące mogą być zarówno apartamenty w Toruniu, w których panowie skorzystają z wielu wygód, jak i zupełnie zaciszne tereny na łonie natury, gdzie spędzą weekend z dala od technologii. Najważniejsze, jak już zostało wspomniane, jest to, aby zadowolona była osoba, dla której organizuje się wieczór (albo weekend) kawalerski. Jego znajomi najlepiej powinni wiedzieć czy woli on jachty do wynajęcia, czy marzy po prostu o spotkaniu wszystkich najbliższych kolegów we własnych czterech ścianach.

Podsumowanie

Wieczór kawalerski jest wydarzeniem, do którego organizacji warto się przyłożyć. Można bowiem zapewnić przyjacielowi wspomnienia na całe życie. Później nieraz będzie do nich wracał z rozrzewnieniem pod warunkiem, że zostaną uwzględnione jego cechy charakteru oraz zainteresowania.

2 komentarze dla “Pomysły na wieczór kawalerski”

Skomentuj