Polak mądry po szkodzie – monitoring sklepu

Prowadzenie działalności gospodarczej jakiegokolwiek rodzaju to nie lada wyzwanie. Sama firma generuje koszty, więc nie warto się narażać na dodatkowe w formie włamań, kradzieży i zniszczeń. Warto się przed takimi okolicznościami zabezpieczyć za pomocą monitoringu. Sama byłam w takiej sytuacji kiedy monitoring był niezbędny, niestety nie pomyślałam o nim na czas.

Monitoring sklepu uchroni przed stratami

monitoring sklepu bydgoszczProwadzę sklep od ponad dziesięciu lat i bardzo ważne jest dla mnie bezpieczeństwo klientów, moich pracowników jak i samych towarów. Kradzież lub samo zdemolowanie sklepu może doprowadzić do kolosalnych kosztów, czemu każdy przedsiębiorca chce zapobiec. W moim przypadku nie do końca tak było. Jak to mówią, Polak mądry po szkodzie. Na początku mojej działalności nie posiadałam żadnych zabezpieczeń, chociażby w postaci monitoringu. Uważałam że kto może chcieć obrabować taki mały sklep. Niestety bardzo się pomyliłam, już po kilku miesiącach działania sklepu zostałam okradziona. Wybito szybę oraz wyjęto wszystkie pieniądze z kasy. To był dramat, myślałam że to już koniec mojego biznesu. Na szczęście udało mi się stanąć na nogi i od razu zainwestowałam wszystkie pieniądze w monitoring. Długo szukałam odpowiedniej firmy u której znajdę niedrogi sprzęt oraz która zaoferuje montaż, gdyż sama nie byłabym w stanie sobie z tym poradzić. Przeglądając oferty znalazłam bardzo polecaną na różnych forach ofertę, a mianowicie monitoring sklepu Bydgoszcz. Firma była bardzo chwalona za niską cenę, porządny sprzęt oraz za to na czym mi najbardziej zależało, montaż na miejscu. Skontaktowałam się z tym przedsiębiorstwem, bez zbędnego wciskania niepotrzebnych rzeczy, konsultant przedstawił swoją ofertę i w krótką chwilę doszliśmy do porozumienia. Już po kilku dniach pojawiła się ekipa montażowa wraz ze sprzętem, od razu zabrali się do roboty. Praca przebiegła bardzo sprawnie i już tego samego dnia cieszyłam się z monitoringu sklepu.

Monitoring to bardzo ważna kwestia podczas prowadzenia większości działalności, szczególnie handlowych. Zależy nam na bezpieczeństwie oraz na tym aby nie mieć niepotrzebnych strat spowodowanych włamaniem czy innymi okolicznościami. W razie gdyby do czegoś doszło, mamy dowody w sprawie lub w ubezpieczalni. Mówią że Polak mądry po szkodzie, jednak nie warto czekać aż coś się stanie.