Piaskowanie przy użyciu suchego lodu

Wydmuchiwanie suchego lodu to nowa metoda strzelania z fajerwerków, która zyskuje popularność na całym świecie. Jego nazwa pochodzi od faktu, że pył i zanieczyszczenia powstają, gdy gaz styka się z powietrzem, a między nim a powietrzem jest dużo wolnej przestrzeni, tworząc w ten sposób efekt podobny do chmury, gdy wysadza go petardami.

Fajerwerki mają dużo wspólnego z suchym lodem

piaskowanie suchym lodemKiedy używasz suchego lodu, musisz przygotować pojemnik do przechowywania. następnie upewnij się, że przygotujesz go wystarczająco dużo na każdą okazję. Jest tak skuteczny, że można go używać nawet bez pojemnika; w rzeczywistości możliwe jest po prostu ochłodzenie powietrza i stworzenie znacznie lepszego huku. Można z niego wystrzelić kanistry propanu, a nawet zbiornik propanu. Wypełnij kanister, a następnie zawiąż węzeł, aby pozostał pionowo i mocno, aby wybuch nie wyszedł. Kiedy chcesz go wysadzić, umieść krawat wokół kanistra i zapal go, używając do tego r ręki, gdy usłyszysz dźwięk eksplozji. Można również miło spędzić czas, strzelając w labiryncie kukurydzy. Pamiętaj, że nawet jeśli używasz tej metody odpalania fajerwerków, musisz przestrzegać pewnych zasad bezpieczeństwa. Na przykład, nigdy nie wysadzaj go w powietrze blisko ziemi lub na osobę, ponieważ tworzą one bardzo duży huk. Nigdy też nie strzelaj zbyt blisko głowy, szyi lub oczu osoby, ponieważ może to spowodować krwotok mózgowy. Dlatego mądrze jest iść naprzód i ochłodzić powietrze poprzez piaskowanie suchym lodem przed odpaleniem. Pozostawiamy go do ostygnięcia, a następnie wysadzamy go dokładnie w odpowiednim momencie; jest to sposobem na uzyskanie największego huku za grosze. Należy przedsięwziąć podwójne środki bezpieczeństwa, aby zapewnić, że ludzie nie chcą wysadzić dzieci w powietrze za pomocą fajerwerków. Unikaj również patrzenia w oczy osoby znajdującej się w pobliżu, ponieważ kurz w powietrzu może podrażnić ich oczy. Podsumowując, wysadzanie suchego lodu to najnowsza metoda wysadzania petard, która okazała się bardzo bezpieczna i skuteczna.

Można użyć go, aby wysadzić w labiryncie kukurydzy, zaskoczyć przyjaciół i sąsiadów, a może także wykończyć przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Nie ma wątpliwości, że jeśli mamy dziecko w domu, możemy chcieć mu zaimponować za pomocą tej nowej metody śrutowania, aby stworzyć wyjątkowe urodziny!