Nasze wymarzone wakacje w domkach nad morzem

Razem z całą rodziną, byliśmy na niezwykłych wakacjach. Muszę szczerze napisać o tym, że nie do końca byłam przekonana. Zwłaszcza, że takie wyjazdy, zawsze kojarzyły mi się z ogromnym stresem. Całe to pakowanie, przygotowywanie, sprawdzenie samochodu. Później wybór miejsca i obawa, że może zawieść w zupełności nasze oczekiwania. Na szczęście bardzo się myliłam i ciesze się, że pojechaliśmy na te wakacje.

Najlepsze domki nad morzem

domki letniskowe jantarTo był niezapomniany czas pod wieloma względami. Jednak zacznijmy wszystko od początku. Było przepiękne lato. Długo planowaliśmy ten urlop. To był dla nas bardzo ciężki rok, przepełniony pracą. Potrzebowaliśmy odpocząć, oderwać się od tego. Zastanawialiśmy się nad tym gdzie moglibyśmy wyjechać. Jedną z propozycji, jaką przedłożył nam mój mąż było to morze. Pomysł wydał się być naprawdę bardzo interesujący. Po czasie mogę dodać, że wyjazd był rewelacyjny, domki letniskowe jantar, sprawdziły się znakomicie. Jednak po kolei. Kiedy już udało nam się spakować wszelkie potrzebne rzeczy, po przebytej trasie – dotarliśmy na miejsce. Ośrodek okazał się być znakomity! Domek idealnie spełniał nasze oczekiwania i potrzeby. Domek był na sześć osób. Znakomicie. Domek był wyposażony we wszelkie niezbędne rzeczy do codziennego funkcjonowania. Domek posiadał aneks kuchenny. W pełni wyposażony. We wszelkiego rodzaju naczynia i przybory kuchenne. Bardzo obawiałam się, że domek będzie ciasny i niewygodny. Lodówka była duża i bardzo pojemna. Idealna na dużą rodzinę, taka jak nasza. Domki letniskowe, były świetnie wyposażone pod każdym względem. Łazienki miały świetne, wygodne w użyciu prysznice. Co ciekawe, na wyposażeniu były były nawet ręczniki oraz szlafroki. Szczerze przyznam nie do końca byłam przekonana co do tego, czy ośrodek będzie atrakcyjny, ale ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu, było wszystko jak najeży, a może i nawet lepiej! Jeżeli chodzi o samą okolicę, to była rewelacyjna. Domki były usytuowane bardzo blisko morza.

Mogliśmy spokojnie przejść spacerkiem i po jakiś dziesięciu minutach byliśmy na miejscu. To był przepiękny i fantastyczny czas. Wypoczęliśmy i nabraliśmy dużo siły na nadchodzący nowy rok, pełen pracy. Wakacje nad morzem to najlepszy wybór jaki można podjąć. Zwłaszcza w takim malowniczym miejscu.