Najtańsze i najlepsze ubezpieczenia w Szczecinie

W związku ze zmianą pracy męża, postanowiliśmy wyprowadzić się na drugi koniec Polski. Nie chciałam, abyśmy zmuszeni byli żyć w związku na odległość. Dlatego postanowiliśmy, że zaczniemy życie na nowo w Szczecinie. Jest to miasto oddalone od rodzinnej miejscowości o prawie pięćset kilometrów. Przeprowadzka jest dla nas ogromną zmianą, mąż idzie do nowej pracy, dzieci do nowej szkoły, a ja na tę chwilę opiekuję się naszym najmłodszym synkiem, który ma dopiero trzy miesiące. Wielkie zmiany w życiu zmusiły nas do poszukania nowych agencji ubezpieczeń.

Szczecińskie najlepsze tanie ubezpieczenia

najlepsze tanie ubezpieczenia w szczecinieNigdy wcześniej nie przykładaliśmy uwagi do ubezpieczenia. Zawsze były to rzeczy tylko niezbędne, typu obowiązkowe ubezpieczenie auta. Teraz postanowiliśmy znaleźć takie ubezpieczenie, które pozwoli nam się poczuć bezpiecznie. Chcielibyśmy, aby takie ubezpieczenie obejmowało nasz samochód, nasz nowy dom oraz nasze życie. Dzięki sąsiadom, których poznaliśmy już drugiego dnia po przeprowadzce, otrzymaliśmy od nich namiary na najlepsze tanie ubezpieczenia w Szczecinie. Bardzo nas to ucieszyło, bo nie sądziliśmy, że tak szybko uda nam się kogoś znaleźć. Sąsiedzi zapewniali nas, że w przypadku tej firmy, taniej nie znaczy, że gorzej. Po wykonaniu telefonu umówiliśmy się na spotkanie z przedstawicielem. Już po kilku dniach był u nas, a my mogliśmy przedstawić nasze oczekiwania. Ważne było dla nas, abyśmy w końcu mieli autocasco, ponieważ wcześniej bardzo mało podróżowaliśmy. Teraz w związku z przeprowadzką, jedna podróż do rodzinnego miasta to ponad tysiąc kilometrów w dwie strony. Kupiony przez nas dom również wymagał ubezpieczenia. Zależało nam, aby było to ubezpieczenie od szkód wyrządzonych przez kogoś jak np. włamanie czy dewastacja, ale także przez nas samych. Nasze prywatne ubezpieczenia były dla nas istotne, aby każdy członek naszej rodziny w razie jakiego wypadku był objęty ochroną.

Po wysłuchaniu naszych oczekiwań, usłyszeliśmy od pracownika agencji ubezpieczeń przygotowaną przez nich ofertę. Była to bardzo indywidualna i spersonalizowana polisa, pasująca do potrzeb naszej rodziny. Z mężem troszkę obawialiśmy się, że sumaryczna cena przewyższy nasz budżet przeznaczony na to, ale byliśmy bardzo miło zaskoczeni niską ceną.