Namioty cateringowe

Najlepsze atrakcje na wesele

Przy organizacji wesela oprócz skoordynowania najważniejszych takich jak wynajęcie sali, ustalenie daty, wybór kreacji równie ważne jest dobranie odpowiednich atrakcji, które urozmaicą tą niezwykła noc, nadając jej niepowtarzalności, magii i uczucia niezwykłej wyjątkowości. Aby to wszystko zapewnić niezbędne są pewne wskazówki, którymi powinniśmy się kierować.

Odpowiednia oprawa muzyczna czyli zespół

zespół na weselePodstawą każdego udanego wesela jest muzyka. To właśnie dzięki niej nasi goście ruszą w wir szalonej zabawy, która na zawsze pozostanie w ich pamięci. Jak zatem dobrać odpowiednią oprawę muzyczną, tak aby wpisała się w gusta nie tylko pary młodej, lecz także wszystkich weselników. Należy pamiętać, aby zadbać o jak największe urozmaicenie repertuaru zabawy. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być zapewnienie naszym gościom, zespołu muzycznego który często w oryginalny sposób zaprezentuje ich ulubiony utwory, a dodatkowo wzbogaci je o nienachalną lecz wykwitną konferansjerkę. Na rynku istnieje wiele zespołów na wesele, oferujących szeroką gamę przebojów i zabaw weselnych, które zapewniają świetną atmosferę. Szukając najlepszej kapeli, warto zawęzić do obszaru województwa kujawsko-pomorskiego, na terenie którego od wielu lat działają różnorodne zespoły muzyczne, mające doświadczenie w oprawie muzycznej wesel. Jeśli zaś nie odpowiada nam żaden dotychczas z wyszukanych zespołów, strzałem w dziesiątkę okaże się skorzystanie z usług jednej z bydgoskiej kapeli weselnej.

Człowiek orkiestra – wodzirej

wodzirejW przypadku gdzie jednak nie znajdziemy grupy spełniającej nasze wymagania, warto pomyśleć o zatrudnieniu didżeja, który przy wykorzystaniu najnowszych technologii, będzie w stanie w pojedynkę sprostać wyzwaniu jakim jest poprowadzenie weselej zabawy. Według www.abcslubu.pl coraz częściej spotykane jest, iż w parze z didżejem występuje wodzirej. W takim przypadku to on bierze na siebie cały wysiłek i odpowiedzialność, związaną z dobrą zabawą na naszym weselu. Wodzirejami są zazwyczaj osoby uznawane za duszę towarzystwa, potrafiące się znaleźć w każdej sytuacji, a przede wszystkim sprostać gustom każdego z uczestników zabawy. Takie rozwiązanie przyczyni się do wzrostu atrakcyjności naszego wesela. Jeśli chodzi o najlepszych wodzirej, warto szukać ich na terenie Krakowa, posiadają oni bowiem największą charyzmę, a typowo krakowska dusza potrafi rozbawić nawet największych oponentów dobrej imprezy.

Oryginalna pamiątka z fotobudki

fotobudkaBardzo popularne na podstawie wesele123.pl w ostatnim czasie stało się udostępnianie gościom weselnym różnego typu atrakcji takich jak:

  • pokazy tańca,
  • pokazy sztuki barmańskiej,
  • różnorodne gry i zabawy.

Pośród nich największe wzięcie ma jednak ustawiana w różnych miejscach sal weselnych fotobudka, dające możliwość aby każdy z gości samodzielnie wykonał pamiątkową fotografię. Są one wyposażone zazwyczaj w różnego typu zabawne rekwizyty jak na przykład peruki, okulary, kapelusze i inne. Rozwiązanie to sprawia, iż zabawa weselna staje się jeszcze bardziej atrakcyjniejsza, a przez to unikniemy obawy, że któryś z gości poczuje się znudzony i nie wejdzie na parkiet. Wykonane w budce zdjęcie będzie doskonałą pamiątką, sprawiającą, iż goście długo nie zapomną naszego wesela, a także stanowią oryginalną atrakcję dla dzieci biorących udział w zabawie weselnej.

Odrobina magii – pokazy sztucznych ogni

Idealnym uzupełnieniem opisanych atrakcji weselnych mogą okazać się pokazy sztucznych ogni na weselu. Współcześnie prowadzonych przez profesjonalnych pirotechników, bądź grupy parateatralnej. Kulminacyjnym punktem uroczystości, mogą okazać się pokazy fajerwerków na weselu, zorganizowane na zewnątrz. Dodają one uczucia klasy i dostojności tego wydarzenia. Najlepszą porą zorganizowania takiego pokazu jest północ, przez co stanie się ona punktem centralnym naszego wesela.

Podsumowując

Jak widać wybór atrakcji na wesele jest równie trudny jak jego organizacja. To właśnie od nich zależy ogólny efekt, który pozostaje w pamięci pary młodej jak i weselników na długie lata. Warto pamiętać jednak aby nie przesadzić, oraz zachować odpowiednie proporcje między nimi, tak aby nie przysłoniły one najważniejszego elementu jakim jest miłość dwojga młodych ludzi.

1 komentarz “Najlepsze atrakcje na wesele”

Skomentuj