Modne torebki z gumy

Projektanci mody w każdym sezonie prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych trendów. Niektóre z nich są już znane od lat, a nawet od wieków, ponieważ powracają po okresie zapomnienia, inne natomiast są zupełnie nowe. Jednym z gorących trendów tegorocznego sezonu są dodatki wykonane z oryginalnych materiałów. I tak wybiegi oraz ulice zdobywają przedmioty wykonane z wikliny, gumy bądź innych nietypowych materiałów.

Największy hit sezonu – torebki wykonane z gumy

torebki z gumyOstatnio miałam wielki zaszczyt być na jednym pokazie mody. To było naprawdę niezwykle doświadczenie, w końcu rzadko zdarza się, że można uczestniczyć w prawdziwym pokazie mody, zobaczyć jak to wygląda od środka oraz przekonać się co będzie modne przed innymi ludźmi. To właśnie wielcy projektanci kreują trendy, które później zdobywają ulice i są noszone przez zwykłych śmiertelników. Przed samym pokazem towarzyszyły mi dwie emocje – z jednej strony byłam strasznie podekscytowana, z drugiej natomiast bardzo się stresowałam. Kiedy jednak rozpoczęło się wydarzenie na które tak wszyscy czekaliśmy, stres minął, wiedziałam, że jestem w swoim świecie. Pierwsze modelki, które wyszły na wybieg miały ze sobą torebki z gumy. Rzucało się to szczególnie w oczy, ponieważ reszta ich stroju była klasyczna, gładka i w neutralnych kolorach. Inaczej było w przypadku torebek. One były bardzo oryginalne, w wyrazistych kolorach oraz wzorach. Wtedy tez po raz pierwszy zdałam sobie sprawę, że ja też chciałabym posiadać chociaż jedną taką torebkę – „muszę ją mieć!”. Chyba nie tylko ja tak pomyślałam, ponieważ widziałam miny ludzi dookoła. Oni również patrzyli głównie na torebki noszone przez modelki. Przyciągały wzrok, grały główna rolę w całej kolekcji. Myślę, że to będzie wielki hit tego projektanta. Myślę, że nie będzie przesadą jeśli powiem, że torebki gumowe, które zostały zaprezentowane w tej kolekcji staną się w przyszłości czymś kultowym, czymś co przejdzie do historii mody.

Moim zdaniem torebki wykonane z gumy są niezwykle oryginalnym oraz nietypowym dodatkiem, tak innym od zwykłych skórzanych torebek, które nosi większość osób. To będzie jeden z największych hitów nadchodzącego sezonu oraz kolejnych nadchodzących. Ja już szykuje się do jej zakupu, a Ty też się skusisz?