Miło wybrać się na wyjazd dla firmy

W dzisiejszych czasach pracodawcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że kiedy prowadzimy firmę, bardzo ważne jest integrowanie ludzi. Kiedy zespół dobrze się zna i ludzie się lubią, wyniki pracy będą znacznie bardziej wydajne. To fakt i właśnie z tego powodu organizuje się wiele ciekawych wyjazdów firmowych. Można na przykład zabrać swoich pracowników na jakieś wspólne ognisko w miłej okolicy. Ja na przykład zostałem przez mojego szefa zaproszony na spływ kajakowy na Śląsk, gdzie poznałem dobrze kolegów z pracy.

Firmowe wyjazdy pomagają zespolić zespół

wyjazd dla firmyMiło jest czasami wyrwać się z pracy i miło spędzić parę chwil w gronie współpracowników. Kiedy pracujemy, często nie mamy czasu się nad tym zastanowić, ale to bardzo fajni goście. Ja poznałem Staszka, który stał się niedługo potem moim najlepszym przyjacielem. Zaczęło się od tego, ze pojechaliśmy razem na wyjazd dla firmy i płynęliśmy jednym kajakiem. Okazało się, że Staszek tak samo jak ja jest miłośnikiem spływów i mamy wiele wspólnych tematów. Obaj w młodości zachwycaliśmy się prozą Jacka Londona i Ernesta Hemingwaya. Pomyśleliśmy, ze razem możemy zwiedzać świat. A wszystko zaczęło się od wyjazdu firmowego. Teraz co roku jeździmy tą samą zgraną ekipą na tego typu wyjazdy, które zawsze kończymy wielkim, uroczystym przyjęciem przy ognisku. Poza tym wraz ze Staszkiem i naszym szefem Arkiem wciąż wyjeżdżamy w rożne miejsca świata. Zwiedziliśmy już Norwegię, chodziliśmy po dżunglach, a nawet osiągnęliśmy trzy ośmiotysięczniki. Takie historie łączą ludzi. Planujemy jeszcze wspólną wyprawę na Bornholm i całkiem prawdopodobne że odbędziemy ją w ramach wyjazdu firmowego. W naszej firmie pracują naprawdę świetni goście, którzy dzielą z nami zainteresowania. Myślę, że coś takiego nie zdarza się często, ale na pewno zawsze będę zdania, że taki wyjazd dla firmy to świetna sprawa. Arek miał znakomity pomysł z ta integracją i jego firma dobrze prosperuje.

Niedawno poznałem przemiłą dziewczynę i niedługo bierzemy ślub. Staszek będzie moim świadkiem a Arek oczywiście pomoże mu zorganizować mój wieczór kawalerski. Oczywiście zaprosiłem wszystkich kolegów z wyjazdu firmowego. Od wielu lat świetnie się razem bawimy, jesteśmy niemal jak bracia. Moi współpracownicy, dzięki udanym integracjom tworzą moją drugą rodzinę. Zrobiłbym dla nich wiele, a oni dla mnie.