Lustro w czarnej ramie do powiększenia wnętrza

Po zakupie nowego domu wraz z mężem zdecydowaliśmy, że stopniowo będziemy remontować nasze nowe cztery kąty. Dom był z rynku wtórnego przez co wiadomo było, że trzeba będzie nadać mu odpowiedni charakter. Chcieliśmy aby pomieszczenia, były wyremontowane, a następnie wykończone w naszym stylu.

Okrągłe lustro w nowym przedpokoju 

okrągłe lustro w czarnej ramieZakup domu był dla nas dużą inwestycją, pieniądze na wkład własny zbieraliśmy przez kilka lat. Po tym jak uzbieraliśmy dosyć pokaźną sumę, zaczęliśmy poszukiwać domu właściwego dla nas. Szukanie odpowiedniej nieruchomości zajęło nam około pół roku. Jednak gdy zdecydowaliśmy się na zakup małego domku na obrzeżach miasta, wszystko zadziało się błyskawicznie. Już po kilku tygodniach mogliśmy wprowadzać się do naszego własnego domu. Wiadomo, że dom, który został sprzedany w okazyjnej cenie wymagał też dużo naszej pracy i nakładu finansowego, ale nie byliśmy tym zrażeni. Po tak dużej inwestycji musieliśmy ustalić jakie pomieszczenia wymagają remontu. Zgodnie ustaliliśmy, że przedpokój prezentuje się najgorzej. Pocieszająca jednak była myśl, że stosunkowo szybko i niskim kosztem można odświeżyć to wnętrze. W trakcie remontu, który trwał tydzień wybraliśmy się z mężem na zakupy do sklepu budowlanego, który w swoim asortymencie miał również akcesoria do wystroju wnętrz. Mieliśmy rozejrzeć się za odpowiednimi dodatkami do przedpokoju. Gdy na ekspozycji zobaczyłam okrągłe lustro w czarnej ramie, wiedziałam, że będzie idealnie pasować do mojego nowego przedpokoju. Po krótkich poszukiwaniach moje piękne lustro wylądowało w naszym wózku sklepowym wraz z innymi artykułami. Po powrocie ze sklepu nie mogłam się doczekać końca remontu, oprócz lustra zakupiliśmy modny wieszak na płaszcze i kurtki, pojemną szafkę na obuwie, ławkę tapicerowaną do siedzenia, modernistyczny obraz na ścianę oraz wycieraczkę. 

Gdy remont się zakończył, mogłam zająć się wystrojem wnętrza. Choć przedpokój ma niewielki metraż przez zakupione modne lustro, mogłam optycznie powiększyć to wnętrze. Lustro dzięki temu spełnia nie jedno a kilka zadań, przez co jeszcze bardziej mi się podoba. Byłam również niezmiernie dumna, że potrafię wykorzystać inspiracje telewizyjne.