Kupno naturalnych włosów do przedłużania

Zbliżał się dzień mojego ślubu. Miałam już wybraną fryzurę ślubną. Tydzień przed uroczystością udałam się do fryzjerki po to, aby wykonała ona fryzurę ślubną. Jednakże, coś poszło nie tak i spaliła mi ona włosy lokówką. Myślałam, że się rozpłaczę. Z moich długich, lśniących loków nic nie zostało. Od razu od niej uciekłam i poszłam do innej fryzjerki, żeby ratować to, co zostało z moich włosów. Okazało się, że jedyne co może mi ona zaproponować w takiej sytuacji to przedłużenie włosów.

Potrzebowałam gotowych włosów do przedłużenia własnych

gotowe włosy naturalne do przedłużaniaZaproponowała mi ona gotowe włosy naturalne do przedłużania. Pokazała mi jak wyglądają takie pasma i na czym będzie polegał zabieg. Dowiedziałam się, że nie są to zwykłe doczepy, tylko naturalne włosy, które za pomocą specjalnej odżywki wtapia się w strukturę naturalnego włosa. Dzięki temu nie można rozróżnić, gdzie kończy się prawdziwy włos, a zaczyna ten przedłużony, ponieważ finalnie włos jest jeden. Nie trzeba przy tym stosować żadnej dodatkowej pielęgnacji na skórę głowy, a włosy przedłużone bez przeszkód można nawet farbować albo stylizować. Trzeba tylko pamiętać o tym, żeby stosować do tego specjalistyczne, profesjonalne kosmetyki, które są bardzo delikatne, ponieważ taki włos jest bardzo podatny na różne iniekcje, które mają na celu wniknięcie specyfiku w jego strukturę. Zdecydowałam się na to rozwiązanie, ponieważ fryzjerka zapewniła mnie, że po przedłużeniu bez przeszkód będzie mnie można uczesać w taką fryzurę jaką miałam zaplanowaną na swój ślub. Fryzjerka bez problemu znalazła gotowe włosy do przedłużenia, które najbardziej przypominały moje dotychczasowe loki. Dzięki temu miałam pewność, że nikt nie zauważy różnicy w moim dotychczasowym wyglądzie. Od razu zakupiłam ten produkt. Był on dostępny w atrakcyjnej, niskiej cenie, dlatego nie obciążyłam sobie tym dodatkowo budżetu przeznaczonego na fryzjera ślubnego.

Kilka dni później wróciłam do fryzjerki po to, aby wykonała ona zabieg przedłużenia włosów i ułożyła mi fryzurę ślubną. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z efektu i uznałam, że nawet dobrze się stało, że moje naturalne włosy zostały spalone przez nieudolną fryzjerkę, do której wybrałam się wcześniej. Przedłużone włosy były gęste i sprawiały wrażenie bardzo dobrze odżywionych.