Kosz prezentowy dla bliskiej osoby

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a grudzień jak co roku to czas wielkich przygotowań. Gruntowne porządki w domach, składniki do typowych, tradycyjnych potraw, świąteczny strój – to wszystko zaprząta nam głowę w tym szczególnym miesiącu. Każdy z nas myśli także o bliskich – jak ich ugościć oraz czym ich obdarować, oczywiście w imieniu Świętego Mikołaja.

Kosz prezentowy dla bliskiej osoby

kosze prezentoweZnamy swoich bliskich, mimo to czasami najzwyczajniej nie wiemy, co ucieszyłoby ich najbardziej. Świąteczne skarpety dla taty? Dostał je w zeszłym roku. Szal dla babci? Tak lubi swój fioletowy. Takie rozterki towarzyszą nam podczas oglądania witryn sklepowych. Można temu zaradzić i poratować się ofertą przygotowaną przez sklepy – są to kosze prezentowe. Zawierają zazwyczaj kilka (lub kilkanaście) pasujących do siebie lub nawiązujących do siebie przedmiotów czy przekąsek. Jest to świetny sposób na prezent, ponieważ nie musimy sami szukać tychże produktów – ktoś znający się na rzeczy zrobił to za nas, na dodatek pięknie zapakował. Dla smakosza można wybrać kosz z dobrej jakości kawą, tabliczkami czekolady, bombonierką z pralinami, filiżanką i cukrem trzcinowym. Jeśli obdarowywany źle znosi minusowe temperatury, możemy zdecydować się na zestaw z puszystym kocem, wełnianymi skarpetami i nausznikami. Gdy to osoba uwielbiająca porządek, z entuzjazmem przyjmie boks z kołonotatnikiem, organizerem, zestawem długopisów, tablicą korkową i pinezkami. 

Kosz najlepiej się zaprezentuje, gdy będzie gustownie udekorowany. Jeśli przybranie sklepowe wydaje nam się zbyt krzykliwe lub przeciwnie – za skromne, możemy je spersonalizować swoimi ozdobami. Dużą zaletą takiego kosza jest możliwość użycia go po rozpakowaniu prezentu przez obdarowanego, może do dekoracji pokoju lub jako naczynie na świeże owoce.