Kobiece i stylowe sukienki czarne

 

Gdyby ktoś jeszcze rok temu powiedział mi, że zostawię swoje ukochane dresowe spodnie i przerzucę się na sukienki, w życiu bym mu nie uwierzyła. Mimo to rzeczywiście tak się stało, a wszystko za sprawą jednej kreacji, którą musiałam zakupić i w której potem zakochałam się bez reszty. Od tamtej pory w mojej garderobie królują niemalże same sukienki.

Przepiękne czarne sukienki

sukienka damska czarnaZawsze stawiałam na wygodę w swoim wyglądzie. Znacznie bardziej preferowałam noszenie dresów aniżeli dżinsowych spodni, a kiedy do mody weszły leginsy, od razu kupiłam kilkanaście par ponieważ, jak wszyscy wiemy, są one nie tylko bardzo wygodne, ale również znacznie bardziej kobiece od dresowych spodni. Miałam w swojej szafie jakąś sukienkę na tak zwaną czarną godzinę, lecz kiedy mój obecny chłopak zaprosił mnie na pierwszą rankę, chciałam zrobić ogromne wrażenie i dlatego postanowiłam kupić nową sukienkę. Sukienka damska czarna, którą znalazłam w internecie od razu przykuła moją uwagę. Była bardzo skromna, a jednocześnie bardzo kobieca, a dodatkowo w komentarzach pod nią przeczytałam zachwalające opinie o tym, że sukienka jest też bardzo wygodna. Na stronie sklepu był też podany sposób w jaki się dokładnie wymierzyć, aby być pewnym co do wyboru rozmiaru, co dodatkowo zachęciło mnie do jej zakupu. Sukienka też posiadała dokładnie taki krój, jaki zawsze mi się podobał u koleżanek, więc można powiedzieć, że zakochałam się w tej kreacji od pierwszego wejrzenia. Kiedy wreszcie otrzymałam swoją sukienkę od razu poszłam ją przymierzyć. Było to dokładnie w dniu randki i bardzo się stresowałam tym, czy aby na pewno będę w niej dobrze wyglądać. Sukienka pasowała leżała na mnie tak, jakby ktoś ją uszył specjalnie na zamówienie, a w dodatku rzeczywiście była niesłychanie wygodna i lekka. Nie mogłam się nadziwić również temu, jak dobrze potrafię wyglądać w ciuchach od których dotychczas tak stroniłam. Bardzo mnie ucieszył również fakt, że sukienka pasowała idealnie nie tylko do butów na obcasie, ale także do moich ukochanych trampków.

Po zakupie tej sukienki wiedziałam, że na jednej nie poprzestanę i z biegiem czasu moja szafa zaczęła się zamieniać w bardziej kobiecą garderobę. Sukienki obecnie są dla mnie prawdziwym zbawieniem szczególnie w upalne dni, ponieważ są znacznie bardziej wygodne i przewiewne od krótkich spodenek i bluzki z krótkim rękawkiem.