Ile kosztuje bilet na busy?

 

Odległość dzieląca Holandię od Polski jest naprawdę spora, co przekłada się na czas trwania podróży. A w dalekich trasach warto zadbać o zapewnienie sobie transportu komfortowego, a przy tym niedrogiego, co wcale nie jest takie proste. 

Niedrogie przewozy z Tarnowa do Holandii

busy tarnów holandiaJest wiele osób, które jeżdżą do Niderlandów systematycznie, gdyż tam pracują. W takim przypadku, kursy w obie strony mogą mieć miejsce nawet kilkanaście razy w roku, a wtedy, cena biletu, jest bardzo ważna. Standardowi przewoźnicy oferują przejazd autobusami i autokarami, jednak większość z nich, lata świetności, mają już za sobą. Co za tym idzie, podróż, nie jest komfortowa, a brak udogodnień w postaci zainstalowanej toalety lub darmowej sieci wi-fi, tylko potęguje to wrażenie. Alternatywą dla przejazdów autobusami i autokarami, jest oferta prywatnych przewoźników, którzy w tym celu udostępnili flotę nowoczesnych, komfortowych i wyposażonych we wszelkie udogodnienia, busów. Dodać tu należy, że WC, darmowa sieć wi-fi, rozkładane do pozycji pół-leżącej fotele i klimatyzacja to standard, jaki w dalekich trasach jest najmocniej wskazany. Gdy chodzi natomiast o ilość osób, jaką, jednorazowo, jest w stanie zabrać ze sobą bus, to w grę wchodzą wyłącznie miejsca siedzące, których jest zwykle około pięćdziesięciu. Gdy chodzi natomiast i ceny biletów, to są one tańsze niż w przypadku autokarów i autobusów nawet o kilkanaście procent. Na szczególną uwagę zasługuje również możliwość zakupu biletu abonamentowego obejmującego kilka lub kilkanaście przejazdów w skali roku. Zakup takiego abonamentu sprawia, że koszt jednego przejazdu spada o niemal trzydzieści procent. Busy Tarnów Holandia odjeżdżają zazwyczaj z okolic dworca autobusowego, natomiast w przypadku zmiany lokalizacji, pasażerowie są o niej informowani z kilkudniowym wyprzedzeniem. Warto również zaznaczyć, że busy dojeżdżają do celu o dwie-trzy godziny szybciej od autobusów i autokarów.

Zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą przewoźników, którzy świadczą przewozy do Holandii busami. Nie tylko z uwagi na komfort i wysoki standard samych pojazdów, ale przede wszystkim ze względu na niskie ceny biletów. Ma to znaczenie nie tylko dla odwiedzających ten kraj w celach zarobkowych, ale i turystycznych.