Gumowe pokrowce na telefony dotykowe

Telefony z ekranem dotykowym maja coraz większe wyświetlacze. Jak wiadomo, wyświetlacz w nich stanowi siedemdziesiąt procent wartości całego telefonu i jest droższy nawet niż proces. Trzeba o niego zadbać, kupując dobry pokrowiec. Najlepsze etui według mnie wykonane jest z gumy lub sylikonu. Taka ochrona jest najlepsza, ponieważ telefon jest dobrze osłonięty, a nawet podczas upadku wyświetlacz nie ma kontaktu z podłożem.

Najlepsze pokrowce gumowe na telefon

tani gumowy pokrowiec na telefonProducenci tworzą bardzo różne etui na telefon. Najbardziej opłaca się mieć tani gumowy pokrowiec na telefon, który pozornie osłania tylko jego tylną część. Jest on tak zaprojektowany, aby był jak najbardziej wygodny. Dzięki temu użytkownik nie musi męczyć się z otwieraniem klapki na wyświetlaczu. Jego krawędzie są wysunięte ponad poziom wyświetlacza na tyle, aby nie miał on kontaktu z podłożem podczas upadku. Gumowe etui jest świetne, ponieważ można go pewnie trzymać w dłoni. Nawet sportowcy twierdzą, że bieganie z telefonem w gumowym pokrowcu jest przyjemniejsze, a co najważniejsze, bezpieczniejsze dla telefonu. Producenci celowo robią takie etui, aby pomiędzy tylną klapką, a gumą było trochę miejsca. Ludzie lubią tam nosić karty kredytowe, dowody osobiste, a także zapasowe pieniądze. Do wyboru jest wiele kolorów, a nawet wzorów. Obecnie kupimy etui do każdego modelu telefonu, z różnymi ciekawymi motywami. Modne są postacie z popularnych filmów animowanych, a także ciekawe napisy. Etui nawet po dwóch latach jest w dobrym stanie, ponieważ można je umyć, a nawet wrzucić do pralki. Szczególnie czarne pokrowce wyglądają dobrze i nie trzeba się martwić o ich estetykę. Dzięki nim dobrze zabezpieczysz telefon przed ewentualnymi upadkami, które nie są oczywiście mile widziane i lepiej ich unikać.

Tym sposobem można dobrze ochronić telefon. Drogi pokrowiec nie oznacza, że telefon będzie lepiej chroniony, dlatego bez problemu możesz wyposażyć się w tańsze wersje. Kupisz je dosłownie wszędzie, nawet w supermarketach z chińskimi ubraniami. Nie wyglądają tandetnie, dlatego dobrze prezentują się na najdroższych modelach telefonów. Gumowe pokrowce to coś, na czym możesz oszczędzić kilkadziesiąt złotych, zyskując dobrej jakości produkt. Niektóre marki telefonów dodają je w prezencie.