Gdzie możemy zamontować roletę?

Rolety są produktami, które mogą zostać zamontowane na suficie lub w ścianie albo też na oknie. Na polskim rynku mamy różnego rodzaju rozwiązania i najlepiej dopasować je do własnych potrzeb. Możemy wybrać rolety klasyczne albo też te mini rolety lub zamówić rolety na specjalne zamówienie do niestandardowych okien.

Którą roletę zamontować w oknie?

montaż rolet łódźNajpopularniejsze są oczywiście rolety klasyczne, na które decyduje się najwięcej osób. Możemy je zamontować na ścianie lub na suficie i warto je zakupić w sytuacji, kiedy chcemy zasłaniać bardzo duże powierzchnie. Są one również idealnym rozwiązaniem, kiedy mamy nietypowe kształty okien. Montażem rolet możemy zająć się samodzielnie albo zatrudnić odpowiednich pracowników, którzy wykonują dla nas profesjonalny montaż rolet Łódź to miasto, gdzie możemy również do rolet zamocować specjalne uchwyty, aby nie rozwiercać specjalnych otworów w oknie lub w ścianie. Kiedy decydujemy się na samodzielny montaż rolety, to na początek będziemy musieli przykręcić kątowniki do sufitu albo do ściany, a następnie umieścić wrócę specjalny mechanizm z łańcuchem. Następnie musimy umieścić specjalną plastikową końcówkę w rurce i docisnąć. Później nie pozostaje nam już nic innego jak zamontować wszystkie końcówki w odpowiednim miejscu w kątowniku i wykonać to wszystko po drugiej stronie rolety. Na sam koniec umieszczamy już tylko odpowiednie zabezpieczenie do powieszonej rolety.

Montaż rolet w dzisiejszych czasach jest bardzo prosty i najczęściej producenci dodają odpowiednią instrukcję krok po kroku jak wykonać taki montaż samodzielnie. Jednak nadal jest wiele osób, które nie mają czasu, aby samodzielnie montować sobie rolety i dlatego Wiele firm posiada specjalistycznych pracowników, którzy przyjeżdżają do domu lub biura firmy i montują rolety.