Gdzie kupić Lea 5.0?

 

Wybranie odpowiedniego jednośladu, często stanowi dla pań niemały problem. Wpływa na to kilka czynników, lecz oczywiście trzeba mieć na względzie, że nie każda z nas śledzi nowinki z branży rowerowej, a często nawet nie orientuje się, jakie marki wiodą w niej prym. 

Kobiecy i stylowy Lea 5.0 od Krossa

kross lea 5.0Dla kobiet bardzo ważna jest estetyka, nie inaczej jest w przypadku rowerów. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ ważne, żeby rower był nie tylko niezawodny, ale również musi mieć odpowiedni design. Lea 5.0 to pierwszy z modeli, który jest dostępny wyłącznie na dwudziesto siedmio i pół calowych kołach. Rama natomiast wykonana jest z aluminium. Jest odpowiednio wyprofilowana, tak by jak najlepiej dopasować się do kobiecej anatomii i ułatwić wsiadanie i zsiadanie z jednośladu. Natomiast wygodne siodełko sprawia, że nawet daleka wyprawa będzie maksymalnie komfortowa. W tym modelu Krossa znajdziemy również bardzo dobrej klasy amortyzator, który zadba o najbardziej optymalne tłumienie drgań, co nie jest bez znaczenia dla kobiecych nadgarstków i mięśni przedramienia. Kross Lea 5.0 to jednoślad uniwersalny, który sprawdzi się zarówno w codziennej komunikacji, jak i podczas dalszych wypraw. Jest bardzo dobrze wyposażony i lekki, co ma szczególne znaczenie dla pań. Koszt Lea 5.0 to około tysiąca pięciuset złotych. Jednak zawsze możemy poczekać do posezonowych wyprzedaży, wtedy cena spaść może znacząco. To rower, który reprezentuje idealna proporcję jakości do ceny, co też czyni go tak popularnym.

Jednoślady dla pań, oprócz geometrii ramy, odznaczają się bardzo ciekawymi zestawami kolorystycznymi. Nie inaczej jest w przypadku Lea 5.0, który jest dostępny w bardzo miłych dla oka barwach i odcieniach. Bardzo wiele pań chwali Krossa właśnie za ten model.