Duży wybór sukienek online

Kiedy byłam dzieckiem zaczęłam interesować się modą. Początkowo pasja ta zawężała się do projektowania ubranek dla lalek, z czasem jednak przybrała większe rozmiary. Kiedy skończyłam gimnazjum umiałam już całkiem porządnie szyć, jednak moim marzeniem stało się ukończenie profesjonalnego kursu krawiectwa. Cel ten zrealizowałam kilka lat temu, a swoje umiejętności i pasję postanowiłam przełożyć na zarobki. 

Własnoręcznie szyte sukienki

sukienki na każdą okazjęModa jest częścią mojego życia praktycznie od kiedy pamiętam. Kiedy byłam dzieckiem bawiłam się w projektantkę mody i szyłam ubranka dla moich lalek. Potem nauczyłam się szyć a kilka lat temu ukończyłam prestiżowy kurs krawiecki. Od niedawna prowadzę też własną działalność gospodarczą, jaką jest internetowy butik. Sprzedaje w nim na ten moment sukienki na każdą okazję własnego projektu. Postanowiłam zawęzić swoją ofertę tylko i wyłącznie do jednego rodzaju ubrań, bo uznałam, że koncentracja na początku prowadzenie działalności jest kluczowa. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Sukienki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, a ja mam pełne ręcę roboty. Uruchomiłam bowiem możliwość zamówienia indywiudalnego wzoru i koloru. Sukienki na zamówienie wykonuje własnoręcznie. Mam jednak w planach zatrudnić w najbliższym czasie kilka zdolnych krawcowych, żeby móc więcej czasu poświęcać na tworzenie nowych projektów. W głowie mam mnóstwo pomysłów na sukienki. Teraz będę skupiać się na sukienkach koktajlowych, bo wielkimi krokami zbliża się sezon weselny. Za jakiś czas mem też zamiar poszerzyć ofertę o inną garderobę. Skupię się na razie na odzieży damskiej. Wraz z rozratsaniem się firmy pomyślę też o projektach ubrań dla mężczyzn. Na razie jednak w pełni realizuje się w tym, co robię. Zamiłowanie do sukienek to pozostałość bo mojej dziecięcej pasji. Wtedy szyłam tylko i wyłącznie sukienki i stroiłam w nie moje lalki. 

Od dziecka wiedziałam, że moja przyszłość będzie stała pod znakiem mody. Nie wiedziałam wtedy jednak, w jakim kierunku się to wszystko potoczy. Na ten moment jestem właścicielką dobrze prosperującego sklepu internetowego. Sprzedaje w nim na razie tylko i wyłącznie sukienki na różne okazje, wszystkie są projektowane przeze mnie. Większość też szyje sama, natomiast będą potrzebować coraz więcej rąk do pomocy.