Duży narożnik do salonu

Nadszedł w końcu czas, w którym wreszcie zabraliśmy się z mężem za remont salonu. Odkładaliśmy to już tyle czasu, że naprawdę nie mogłam już dłużej patrzeć na ten pokój. Zawsze niestety wypadało coś ważniejszego, a jak już nawet kilka razy byliśmy o krok, to zawsze niestety coś nam wypadało i nici z remontu. Jednak w końcu stało się. Robimy remont!

Dla mnie ważna jest kanapa 

wygodne duże narożniki pokojoweMusieliśmy zrobić porządny plan tego remontu, bo chciałam, żeby to wszystko poszło szybko i sprawnie. Znaleźliśmy bardzo dobrą ekipę remontową, więc już można było zaczynać, a roboty było dużo. Do wymiany była podłoga, trzeba odmalować ściany i wstawić nowe meble. Czyli przed nami był generalny remont. Ze starego pokoju nie pozostanie zupełnie nic. Całe szczęście. Wybraliśmy się z mężem do odpowiednich sklepów, aby kupić wszelkie potrzebne materiały, jak i inne rzeczy, które będą potrzebne w czasie tego remontu. Wybraliśmy też już kolor farby na ścianę, odpowiednią podłogę, a także regał, półki, komodę, jak i lampy, które os razu trzeba zamontować. Jeszcze została nam kanapa. Przeszliśmy w sklepie do działu nad którym wisiał wielki napis ”wygodne duże narożniki pokojowe”. Zachęcająca nazwa, więc byłam ciekawa co zastaniemy. Wybór muszę przyznać był bardzo imponujący. Przeróżne obicia, materiały z których zostały wykonane, poziom miękkości i różne modele. Z mężem mieliśmy małą zagwozdkę, co wybrać. Tyle rzeczy do wyboru, że głowa mała. Musieliśmy jednak coś wybrać. Bardzo przydatna okazała się być pomoc pani, która pracowała w tym sklepie. Dobrała nam obicie pod kolor farby, a także przystosowała model pod nasze potrzeby. Obsługa w tym sklepie była na bardzo wysokim poziomie, bo nie wiem, czy bez pomocy tej pani, sami byśmy wszystko wybrali i dobrali odpowiednio pod resztę pokoju. Teraz przynajmniej mieliśmy pewność, że wszystko będzie do siebie pasować i tworzyć razem jednolitą całość. 

Remont w końcu dobiegł końca, a my nie możemy napatrzeć się na ten salon. Wszystko wygląda tak pięknie, że aż nie chce się nam wychodzić z tego pokoju. Po prostu lepiej nie mogliśmy sobie tego wyobrazić. A narożnik, który kupiliśmy z pomocą pani ze sklepu, to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Wpasował się do naszego pokoju idealnie, tak jakby był stworzony do tego pokoju.