Drukowanie banerów w Tychach

Byłem studentem ostatniego roku studiów, jednak od razu wiedziałem, że zostanę na uczelni na dłużej. Chciałem pisać doktorat i moim marzeniem było wykładanie na uniwersytecie, na którym sam zbierałem nauki i doświadczenia. Więc już na tym etapie bardzo mocno angażowałem się w promocję uczelni i pomoc wydziałom oraz poszczególnym profesorom. Każdy mnie już tu znał i wiedział, że zostanę na dłużej, więc coraz częściej oddelegowywano mnie do zadań, które miały mieć jak najlepszy wpływ na sytuację na uczelni.

Tychy – wysokiej jakości drukowanie banerów

banery - druk w tychachAkurat tak się składało, że w najbliższym czasie zaczynały się w okolicy targi różnych kierunków i wydziałów. Miały one pomóc niezdecydowanym młodym ludziom nad wyborem kierunku i miejsca studiów, które miały pomóc w rozwijaniu i zadbaniu o ich przyszłość. Ja przez swój wydział byłem poproszony, by pomóc w zorganizowaniu promocji naszego punktu uczelnianego. Pierwsze o czym pomyślałem, to odpowiednie oznaczenie nas na samych targach i upewnienie się, że jak najwięcej osób zapamięta właśnie nasz wydział. A jako że większość ludzi jest wzrokowcami, to stwierdziłem, że chyba warto postawić na jakieś duże i wyraźne banery – druk w Tychach takich rzecz nie jest trudny do zrealizowania. Znałem firmę, która mogła mi coś takiego wydrukować w odpowiednim formacie i na bardzo dobrym jakościowo materiale. Tak więc obmyśliłem z innymi studentami formę takich banerów, zrobiliśmy odpowiednie szkice i przenieśliśmy je na projekt komputerowy. Po udoskonaleniu wzorów, skontaktowałem się z firmą drukującą takie rzeczy i pokazałem, o co mi chodzi. Podano mi cenę i czas realizacji. Jako że wszystko mi pasowało, to pozostało jedynie czekać na efekty. Liczyłem, że mój pomysł z banerami bardzo mocno przysłuży się promocji naszego wydziału i kierunku i tym samym jeszcze bardziej polepszy moją sytuację na uczelni.

Po wydrukowaniu i odebraniu banerów okazało się, że wyglądają wspaniale. Druk był bardzo wyraźny i można go było dojrzeć z daleka. Zajęliśmy się więc z pozostałymi studentami przygotowaniami do targów i rozmieszczeniem banerów w odpowiednich miejscach, tak by mieć pewność, że będziemy najbardziej widocznym wydziałem i kierunkiem ze wszystkich, które będą się w tym miejscu promować.