Dj w Krakowie szuka inspiracji

W Krakowie spędziłem ostanie dni lata, do dziś pamiętam tamte chwile pełne szalonych imprez wśród ludzi, którzy objawili mi niesamowity urok tego miasta. Jako że zajmuję się profesjonalnym tworzeniem muzyki, sam miałem okazje wystąpić w jednym z krakowskich klubów, był to chyba jeden z lepszych koncertów w moim życiu i nie chodzi o moje wykonanie tylko o pozytywną energie, którą obdarowali mnie klubowicze. Oczywiście postarałem się jak najbardziej, by odwdzięczyć im się dobrą muzyką.

Kraków jest miastem idealnym dla dj-ów

dj w KrakowieZdecydowanie mogę powiedzieć, że tak właśnie jest. Jeździłem po wielu miastach, zwiedziłem prawie całą Polskę, miałem okazję grać w przeróżnych klubach a także posłuchać lepszych i gorszych muzyków, jednak właśnie w tym mieście znalazłem inspiracje. Pewnie ciekawi Was, dlaczego? Otóż dj w Krakowie nie tylko może nacieszyć ucho dobrą muzyką, ma również szanse odnaleźć natchnienie w samym uroku nocnego miasta. Najlepsze kluby znaleźć można na starym mieście. Nocne przechadzki w celu ich odszukania prowadzą przez urokliwe uliczki pomiędzy starymi kamienicami a to wszystko owiewa magiczna, lokalna sceneria. Stłumione dźwięki muzyki dochodzące z tamtejszych lokali zachęcają by przerwać spacer i wejść do nich w celu delektowania się świetną muzyką. Jak już wcześniej wspominałem udało mi się zagrać koncert w Krakowie, byłem dj-em w jednym z większych krakowskich klubów. Sama impreza osadzona była w stylu lat 80-tych, ludzie przyszli poprzebierani w kolorowe ciuchy, wąskie dzwony i peruki dopasowane do stylu tamtych czasów. Na tę okazję, przygotowałem specjalny repertuar w rytmie disco, by ludzie jeszcze bardziej poczuli otaczający ich klimat. Cała zabawa trwała do białego rana, przewinęło się przez nią kilkaset osób, które tańczyły całą noc. Do miejsca, w którym mieszkałem wróciłem późnym rankiem, padłem zmęczony i przespałem prawie cały dzień.

Dziś myśląc o tym jak świetnie spędziłem czas w Krakowie, od razu nachodzi mnie ochota by zawitać tam jeszcze raz. Jeśli ktokolwiek z was  jeszcze tam nie był to bardzo zachęcam by odwiedzić to miasto, szczególnie jeśli jesteście fanami muzyki klubowej i macie ochotę posłuchać naprawdę dobrych dj-ów. Ja natomiast jeszcze nie raz wystąpię tam na ekscytujących imprezach.