Depilacja laserowa w gabinetach kosmetycznych

Dla osób u których po tradycyjnych metodach usuwania owłosienia występują przewlekłe bądź nawracające podrażnienia skóry szczególnie wskazana jest depilacja laserowa, która przynosi pożądane efekty nie dając przy tym skórnych objawów ubocznych, co niewątpliwie jest ogromną zaletą.

Przygotowania do depilacji

depilacja laserowa w lublinieBez wątpienie coraz bardziej popularna i dostępna staje się depilacja laserowa w Lublinie. Pozwala na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia bez objawów ubocznych, na przykład podrażnienia skóry. Nie mniej jednak do takiego zabiegu należy się odpowiednio przygotować. Pierwszym krokiem jest wizyta u lekarza specjalisty, a mianowicie dermatologa, który profesjonalnie oceni stan naszej skóry oraz owłosienia oraz wyjaśni nam na czym polega depilacja przy użyciu lasera. Po tej wstępnej rozmowie i kwalifikacji możemy zacząć przygotowywać się do zabiegu. Przede wszystkim należy zrezygnować z opalania się zarówno tego naturalnego jak i sztucznego. Namnażająca się w skórze podczas opalania melanina będzie pochłaniać wiązki światła jakie emituje laser i może sprawić, że efekt zabiegu będzie niezadowalający. Kolejnym krokiem jest rezygnacja z maści z retinoidami. Najtrudniejsza jednak bywa dla pacjentów konieczność rezygnacji z depilacji na miesiąc przed zabiegiem. Niewątpliwie jest to trudne zadanie, ponieważ wzrastające włoski powoduję odczucie dyskomfortu oraz mogą powodować uczucie swędzenia skóry.

Dająca pożądane efekty depilacja laserowa w Lublinie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród płci damskiej jak i męskiej. Pozwala na całkowitą eliminację owłosienia podczas serii zabiegów, które są całkowicie bezbolesne oraz odbywają się w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Przynoszą świetne efekty, ale wymagają odpowiedniego przygotowania i cierpliwości.