Ciężarówka z bajki o Bobie budowniczym

Dzieci uwielbiają oglądać bajki, bo z nich się uczą zależności rządzących światem. Naśladują swoich ulubionych bohaterów i chcą ich mieć zawsze blisko siebie, czyli najczęściej na pościeli, ubraniach czy w formie zabawek.

Jak wyglądają ciężarówki Boba budowniczego?

bob budowniczy ciężarówka fisher-priceKażde pokolenie dzieci wychowuje się na określonych bajkach, które akurat są puszczane w telewizji. Obecnie jest to między innymi Bob Budowniczy, który zawładną sercami kilkulatków. Bajka opowiada o budowniczym, którego przyjaciółmi są sprzęty budowlane. W każdym odcinku wspólnie przeżywają przygody i za każdym razem realizują inną budowę. Pojazdy budowy szczególnie upatrzyli sobie chłopcy, ponieważ uwielbiają coś przewozić i budować. Jednym z ciekawszych pojazdów jest Bob budowniczy ciężarówka Fisher-price, która posiada sporo sporo możliwości i funkcji dźwiękowych. Z pewnością każdy chłopak od trzeciego do szóstego roku życia będzie nią zachwycony. Przede wszystkim posiada światła LED i wydaje dźwięki. Dostępne są modele w formie dużych ciężarówek mających w środku mniejsze pojazdy budowy występujące w bajce. Jest to między innymi koparka, spychacz, walec czy ciągnik. Innym rodzajem ciężarówki jest model z dużą walizką stanowiącą naczepę, w której znajduje się zestaw niezbędnych narzędzi Boba budowniczego. Takie akcesoria to nie lada gratka dla malucha, ponieważ może przy ich użyciu rozkręcić ciężarówkę na czynniki pierwsze. Może ona być także wyposażona w dźwig, który sprawi, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

Zabawki marki Fisher Price są znane na naszym rynku od wielu lat i cieszą się dużym zainteresowaniem. Są przede wszystkim bezpieczne i funkcjonalne. Edukują z zakresu kształtów i kolorów oraz uczą dzieci sprawności manualnej na każdym etapie rozwoju.