Buty korekcyjne Memo są śliczne

Koszmarem wszystkich rodziców są kłótnie pomiędzy rodzeństwem. I kiedy myślisz, że już gorzej być nie może, kłótnia przenosi się na jeszcze bardziej abstrakcyjny obszar. Okazało się, że nasza młodsza, nosząca buty ortopedyczne córeczka, Asia zaczęła wykłócać się z starszą siostrą o balerinki Zuzi. Po wielu wieczorach spędzonych na męczeniu tematu, płaczu wymuszającym i ogólnej rozpaczy Aśki odkryliśmy, śliczne buty korekcyjne Memo, które pokochała również Zuzka.

Buciki ortopedyczne mogą się podobać!

ładne buty korekcyjne memoPowiedziała nam o nich nasza dobra koleżanka. Co więcej, gdy zaczęliśmy pogłębiać temat okazało się, że buciki są projektowane i produkowane przez łódzką firmę. A żeby wycisnąć, co tylko można z tego typu obuwia i było ono jeszcze ładniejsze, do współpracy nad poszczególnymi kolekcjami zapraszani są projektanci, których buty były zakładane przez gwiazdy światowego formatu. Nic dziwnego, że ładne buty korekcyjne memo przypadły do gustu naszym córkom. Tak, córkom, bo nareszcie Asia jest zadowolona, zaś Zuzia poprosiła o trampki z oferty Memo. A my możemy wreszcie spokojnie skupić się na ważniejszych sprawach. Takich, jak inne zalety bucików Memo. Po pierwsze system ortopedyczny, jaki w nich został zaprojektowany jest naprawdę ciekawy. Kupując buciki, najpierw mamy je ze standardową wkładką, która pomaga zdiagnozować problemy z wadami postawy nim będą widoczne gołym okiem. Po prostu, można je wybrać jako pierwsze buciki dla dziecka, a po kilku-kilkunastu użyciach odwrócić podeszwą do góry i na podstawie jej ścierania w wyznaczonych strefach określić, czy maluch stąpa prawidłowo i wzbudzić czujność kierując do gabinetu ortopedycznego. A w razie potrzeby buty są przygotowane do użytkowania z przygotowywanymi pod zalecenie lekarskie, wkładkami ortopedycznymi, które pozwolą zniwelować nieprawidłowości postawy malucha.

Te ładne buciki korekcyjne są wykonane z naturalnej skóry, w zależności od modelu może to być licówka lub zamsz. A w środku, dla komfortu małej stópki znajduje się niezwykle mięciutka skóra naturalna. Porównanie ich z klasycznym obuwiem rehabilitacyjnym wypada bardzo korzystnie. W przypadku większości modeli ładnych bucików rehabilitacyjnych Memo  nie sposób zauważyć ich specjalnej misji, jaką jest naprawa postawy.