Bielizna dla puszystych

Moja figura nie jest niestety idealna. Wiem, że mogłabym coś z tym zrobić, może trochę mniej jeść i więcej się ruszać, ale tak strasznie nie mam na to ochoty ani czasu. Nie wierzę, żeby to naprawdę mogło pomóc. Już się pogodziłam, że jestem, jaka jestem, nie bardzo lubię moje odbicie w lustrze, ale tak już jest i musi zostać. Często czuję się źle przez moją figurę, słodkości bardzo poprawiają mi wtedy nastrój, jak wiec mogłabym je porzucić.

Bielizna modelująca figurę

bielizna wyszczuplającaPogodziłam się z tym, że jestem, jakla jestem, ale nie znaczy to wcale, że siebie zaakceptowałam. O nie, zupełnie siebie nie akceptuję, w głębi duszy zrobiłbym coś, aby lepiej wyglądać. Nie mam jednak dość silnej woli na ćwiczenia i zmianę diety. Zastanawiałam się, czy może jest jakiś łatwiejszy, bardziej przystępny dla mnie sposób poprawienia mojej figury. I wtedy właśnie wpadła mi w oczy informacja o bieliźnie modelującej figurę. To było coś! Niby wiedziałam, że taka bielizna istnieje, nigdy jednak nie przyszło mi do głowy, że mogłabym sobie taka bieliznę kupić. Ale przecież byłby doskonałym rozwiązaniem moich problemów, tak teraz pomyślałam. I do razu ruszyłam na poszukiwanie odpowiedniej bielizny. Znalazłam sklep z bielizną w pobliżu mojego domu, w którym bielizna wyszczuplająca był dostępna. Przymierzyłam kilka sztuk tej bielizny i od razu kupiłam sobie kilka rzeczy. Nie dość, że ta bielizna jest bardzo ładna, o wiele ładniejsza niż to sobie wyobrażałam, to jeszcze dodatkowo naprawdę świetnie w niej wyglądam. Jakbym była ładnych kilak kilogramów szczuplejsza. Kiedy mam na sobie tę bieliznę, moje odbicie zaczyna mi się całkiem poobraca. Jak wiele zmienia taki mały szczegół. Żałuję, że nie pomyślałam o tym wcześniej i zamiast tego traciłam czas zamartwiając się swoimi niedoskonałościami i niemożnością zrobienia z nimi czegokolwiek.

Jeśli uważasz, że twoja figura nie jest doskonała, być może idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie zakup bielizny modelującej sylwetkę. Taka bielizna sprawi, że nigdzie nie będzie widać żadnej niepotrzebnej fałdki, optycznie schudniesz dzięki niej ładnych kilka kilogramów. Zakup takiej bielizny nie jest zbyt wielkim wydatkiem w porównaniu z tym, ile dobrego ta bielizna dla ciebie i twojego ciała zrobi. Naprawdę warto spróbować.